Сунѓерести животни

680.00 ден

Сунѓерести животни за креативна игра. Уникатен комплет за истражување на животинското царство на креативен и забавен начин! Ја стимулира рачната умешност и имагинација кај вашите најмали деца.

Compare

Опис

Сунѓерести животни за креативна игра. Уникатен комплет за истражување на животинското царство на креативен и забавен начин! Ја стимулира рачната умешност и имагинација кај вашите најмали деца.
Составете ги меките сунѓерести лав и папагал и украсете ги со многу прекрасни детали – мека и безбедна гума.
Посебен механизам ви овозможува лесно да ги движите – лесно се составуваат со спојници.
Измислувајте нови авантури за вашите животни секој ден!
Сетот вклучува еден лав и еден папагал за составување, со спојници, декоративни елементи, сцена во позадина и упатства за склопување.
Димензии на лав: 14.5x9x18cm
Димензии на папагал: 11.5x17x7cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сунѓерести животни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…