Твистер забавна игра

550.00 ден

Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, завртете ја стрелката и почнете да играте.

Compare

Опис

Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, завртете ја стрелката и почнете да играте. Губи тој што ќе изгуби рамнотежа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Твистер забавна игра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…