Термос сет

400.00 ден

Уживајте во свежиот вкус на вашето кафе, чај или ладен пијалок во текот на денот со овој термос сет. Споделете го пијалокот со семејството, колегите и пријателите без потреба од дополнителни шолји.

Compare

Опис

Уживајте во свежиот вкус на вашето кафе, чај или ладен пијалок во текот на денот со овој термос сет. Споделете го пијалокот со семејството, колегите и пријателите без потреба од дополнителни шолји. Носете го на патување, на работа, на прошетка, пикник или за секојдневна употреба.
Сетот се состои од термос со вакуум изолација + 3 шолји.
Капацитет: 500ml
Димензии: 24cm x 6.5cm
 
ВЕ МОЛИМЕ  НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термос сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…