Термос со стаклена изолација

400.00 ден

Уживајте во свежиот вкус на вашето кафе, чај или ладен пијалок во текот на денот со овој термос со стаклена изолација. Споделете го пијалокот со семејството, колегите и пријателите. Носете го на патување, на работа, на прошетка, пикник или за секојдневна употреба.

Compare

Опис

Уживајте во свежиот вкус на вашето кафе, чај или ладен пијалок во текот на денот со овој термос со стаклена изолација. Споделете го пијалокот со семејството, колегите и пријателите. Носете го на патување, на работа, на прошетка, пикник или за секојдневна употреба.
Сетот се состои од термос со стаклена изолација + 1 шолја.
Капацитет: 450ml
Димензии: 25cm x 9cm
 
ВЕ МОЛИМЕ  НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термос со стаклена изолација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…