Термос

290.00 ден

Термосот е наменет за сите кои сакаат класично искуство при пиењето на течноста насекаде и во секое време, а притоа сакаат да го задржат пијалокот топол подолго време.

Нема на залиха

Compare

Опис

Термосот е наменет за сите кои сакаат класично искуство при пиењето на течноста насекаде и во секое време, а притоа сакаат да го задржат пијалокот топол подолго време. Поседува двојна вакуумска изолација со што го одржува пијалокот топол до 7 часа. Н
Со едноставно завртување на капакот, шишето лесно се отвора и затвора.
Димензии 20cmx7cm
Достапни бои бела и црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Термос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…