Тетрис конзола со FM радио

320.00 ден

Тетрис конзола со FM радио, забава за целото семејство. Доаѓа во сет со слушалки и врвка за држење.

Нема на залиха

Compare

Опис

Тетрис конзола со FM радио, забава за целото семејство. Доаѓа во сет со слушалки и врвка за држење. Вклучени се 26 игри.
Наменета за возраст од 4+ години.

Спецификација:
Напојување: 4 батерии AAA (не се вклучени)
Радио FM – 88-108 MHz
Екран со сино светло
Димензии: 16 х 65 х 30cm
Материјал: пластика.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тетрис конзола со FM радио”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…