Тостерка за коса

590.00 ден

Тостерка за коса како од фризерски салон. Идеалена за создавање кадрава и брановидна коса. Брзо загрева што заштедува време при користење. Со ергономски облик и лесна за употреба.

Нема на залиха

Compare

Опис

Тостерка за коса како од фризерски салон. Идеалена за создавање кадрава и брановидна коса. Брзо загрева што заштедува време при користење. Со ергономски облик и лесна за употреба.
 
Карактеристики:
Термостат за две подесување на температурата (180° -200°C)
Димензии на плочки: 5х10cm
Димензии на производот: 32x10x6cm
Тежина: 365gr

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостерка за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…