Тостер за вафли

790.00 ден

Тостер за вафли. Вафлите се едни од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате во нив секој ден.

Compare

Опис

Тостер за вафли. Вафлите се едни од најстарите и најпознатите слатки во светот, а со апаратот за вафли можете да уживате во нив секој ден. Меки врели и вкусни вафли можете да си направите на безброј различни начини, многу едноставно и брзо со тостерот за вафли!!! Тостерот за вафли е со извонреден дизајн со две нелепливи плочи.

Направете солени вафли со тиквички, спанаќ, шунка, кашкавал, украсете ги со мајонез, пршута, кајмак, или со некој вкусен сос или пак благи вафли.Грејните плочи на тостерот за вафли се обложени со нелеплива подлога “NON-STICK” наменета е за користење и припремање на вафли без притоа истите да Ви се залепат за плочите. На тостерот за вафли можете да испржите и кајгана, направите сендвич и слично.
Тостерот е изработен од:
-нераѓосувачки челик
-куќиште кое е отпорно на топлина
-интегрирани рачки
-заштита од прегревање
-нелизгачка подлога
Димензии: 16.2×12.4cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тостер за вафли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…