Трамболина со заштитна мрежа

7,390.00 ден

Квалитетна детска трамболина со заштитна мрежа. Идеален реквизит за детето да ја потроши неисцрпната енергија преку забава.

Нема на залиха

Compare

Опис

Квалитетна детска трамболина со заштитна мрежа. Идеален реквизит за детето да ја потроши неисцрпната енергија преку забава.

Карактеристики и погодности:
Дизајнирана за деца под 8 годишна возраст (препорачана возраст од 3-6 години)
Вратичката се закопчува со патент
Максимална носивост 50kg
Рамовите се изработени од нерѓосувачки челик
Се склопува со патентирани Т склопки
Квалитетна полипропиленска подлога за скокање
Три сертификати за безбедност (TUV, GS и CE-EN71)
Стабилност овозможена со шест ногарки
Држачите на мрежата се обложени со мек материјал
Едноставна инсталација

Димензии:
Дијаметар 140cm
Висина 180cm
Носивост 50kg

Да не се остава детето само да ја користи трамболината без супервизија на родител/старател!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Трамболина со заштитна мрежа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…