Купи!

Тример 3 во 1 со батерија

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 690.00 ден.

Тример 3 во 1 со батерија. Овој квалитетен тример од марката е опремен со жилет со мрежа, кој е идеален за секоја вид на кожа. Со него ја намалувате можноста за иритација на кожата.

Compare

Опис

Тример 3 во 1 со батерија. Овој квалитетен тример од марката е опремен со жилет со мрежа, кој е идеален за секоја вид на кожа. Со него ја намалувате можноста за иритација на кожата. Сега можете непречено да се бричите, да ја потстрижите вашата коса, да ги обликувате контурите на брадата и на бакембардите како и да ги отстранувате влакната во увото и носот.
Овој прекрасен тример 3 во 1 е со компактна големина и прилагодена за секоја рака. Елементите се изработени од легура на титаниум, што обезбедува голема сигурност и издржливост. Ви овозможува да изберете од 3 до 6 мм, во прираст од 1 мм.
Безжичен тример со 3 додатоци:
-За нос и уши.
-Брич.
-Потстрижување на коса.
-Потстрижување на брада.
Карактеристики:
-Моторот 3W се напојува со батерија.
-Можете да го наполните од штекер од 220V.
-Време на полнење: 8 ч
-Времето на работа со целосно полнење е 45 минути.
-Сега вие сте независни од струја и можете да се бричите насекаде.
-Ова е многу погодно, особено ако патувате со воз на службено патување или на годишен одмор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тример 3 во 1 со батерија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…