Тркало за оформување стомачни мускули

490.00 ден

Тркало за оформување стомачни мускули, oдличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат .

Compare

Опис

Тркало за оформување стомачни мускули, oдличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат .
Со тркалото може да правите вежби кој се совршени за оформување убава и витка фигура. Ќе ви помогне да останете во одлична форма. Направете го тоа без напор на трендовски начин.
Одличен начин за оформување на стомачните мускули, половината, рацете, грбот и рамената.

Карактеристики :
-Ги оформува и ги тонира мускулите
-Може да се користи насекаде во домот
-Совршен за мажи или жени
-Погоден за патување и складирање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тркало за оформување стомачни мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…