Уникатна ретро соларна сијалица

190.00 ден

Овие соларни сијалици ќе биат совршен додаток за украсување на вашите градинарски дрва или огради. Дадете прекрасен романтичен изглед на вашата градина.

Compare

Опис

Овие соларни сијалици ќе биат совршен додаток за украсување на вашите градинарски дрва или огради. Дадете прекрасен романтичен изглед на вашата градина.
Градината е прекрасна во текот на денот, но само почекајте додека да не падне мрак и се запалат LED светлата.
Лесни за инсталација и за користење едноставно вклучете го прекинувачот и закачете ги таму каде што сакате.
Додадете светлина во вашата градина со уникатните стилски ретро сијалици.
Оваа уникатна стилска ретро сијалица е совршен декор за секој отворен простор. Интегрираните соларни панели ја апсорбираат енергијата во текот на денот од директна сончева светлина. Кога целосно се наполнети овие прекрасни светилки имаат минимално време на работа од 6 часа!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Уникатна ретро соларна сијалица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…