Продажба!

Фолија балони бројки 76cm 1+1 гратис

490.00 ден 290.00 ден

Фолија балони бројки, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби.

Compare

Опис

Фолија балони бројки, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
 
Големина: 76cm
Достапни бои: сребрена, розева, сина и златна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фолија балони бројки 76cm 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…