Фолија завеса

250.00 ден

Фолија завеса, идеална за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Фолија завеса, идеална за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Достапни бои: сребрена, розева, сина, зелена, златна и црвена
Димензии: 100х200cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фолија завеса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…