Intex црвено количе гума за пливање

440.00 ден

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со ова Intex црвено количе гума за пливање. Производ и бренд на кој можете да му верувате.

Compare

Опис

Одлична забава за вашите најмили во летниот период со ова Intex црвено количе гума за пливање. Производ и бренд на кој можете да му верувате.
Погоден за запознавање на вашето дете со водата, игри во вода и забава. Има отворен дел за нозете за поголема слобода на вашето најмило додека ужива во водата.

– Погоден за возраст од 1-4 години
– Димензии: 74х58см

 

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex црвено количе гума за пливање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…