Црна табла со пораки

350.00 ден

Изразете ја вашата креативност со оваа црна табла со пораки. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели.

Нема на залиха

Compare

Опис

Изразете ја вашата креативност со оваа црна табла со пораки. Направете прекрасни фотографии за вас и за вашето семејство и пријатели. Компонирајте ја вашата порака со лизгање на буквите и броевите помеѓу редовите, украсете ја таблата со еден или повеќе симболи.
Доаѓа во сет со 145 букви, бројки и симболи
Димензии: 20x15cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црна табла со пораки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…