Чашка за брзо загревање и ладење

1,590.00 ден

Совршено топол или ладен пијалок со чашката за брзо загревање и ладење. Кликнете два пати на копчето за да го вклучите загревањето.

Compare

Опис

Совршено топол или ладен пијалок со чашката за брзо загревање и ладење. Кликнете два пати на копчето за да го вклучите загревањето. Постигнува температура до 50-52 степени целзуисови. Исто така можете да го користите за долгорочно одржување на температурата на пијалокот. Има заштита од прегревање преку автоматска контрола на температурата. По 4 часа активна работа автоматски се исклучува.
Притиснете еднаш на копчето за да започне ладење. Температурата ќе се намали до 5-10 степени целзуисови.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чашка за брзо загревање и ладење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…