Купи!

Четка за лице

390.00 ден

Подмладете ја кожата и дадете и чист, здрав сјај со оваа четка за лице. Четката ја прави вашата кожа да биде мека, мазна, освежена и помлада.

Нема на залиха

Compare

Опис

Подмладете ја кожата и дадете и чист, здрав сјај со оваа четка за лице. Четката ја прави вашата кожа да биде мека, мазна, освежена и помлада.

Доаѓа во сет со два додатоци. Спининг додатокот за лице може да го користите секојдневно со вашиот омилен гел за чистење или сапун. Заменливите четкички за глава може да се менуваат брзо и лесно.
Уред е водоотпорен
Користи 2 АА батерии (не се вклучени)
Mатериал: пластика
Димензии: 19cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка за лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…