Чистач за ветробранско стакло со распрскувач

490.00 ден

Чистачот за ветробранско стакло со распрскувач е иновативен нов начин за чистење на ветробранот од автомобилот и на секој тип на стакло во домот. Користи микрофибер крпа и глава која ротира и распрскува што ќе ви овозможи да ги достигнете и тесните, тешко достапни места на ветробранот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Чистачот за ветробранско стакло со распрскувач е иновативен нов начин за чистење на ветробранот од автомобилот и на секој тип на стакло во домот. Користи микрофибер крпа и глава која ротира и распрскува што ќе ви овозможи да ги достигнете и тесните, тешко достапни места на ветробранот. Овој производ има ергономски дизајнирана рачка која се полни со обична вода или средство за чистење по ваш избор и прска со едноставно притискање на копчето. Микрофиберот нежно го чисти и полира стаклото, така што нема потреба од хемиски средства за чистење.
Со чистачот за ветробранско стакло со распрскувач исчистете ја која било стаклена површина во вашиот дом.
Доаѓа во сет со 2 крпи.
 
Изработен од пластика и полиестер.
Димензии: 15×2.5x33cm
Димензии на крпа: 15x10cm
Распрскувачот собира 60ml течност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач за ветробранско стакло со распрскувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…