Шатор за кампување 200x150x120cm

1,890.00 ден

Шатор за кампување погоден 3 возрасни лица со врата со безбедносната мрежа со висока густина за заштита од инсекти. Совршен за кампување. Спакуван зафаќа многу малку простор и е едноставен за транспорт.

Нема на залиха

Compare

Опис

Шатор за кампување 200x150x120cm погоден 3 возрасни лица со врата со безбедносната мрежа со висока густина за заштита од инсекти. Совршен за кампување. Спакуван зафаќа многу малку простор и е едноставен за транспорт.

Карактеристики:
Водоотпорна основа
Водоотпорни шевови
Отпорен на ветер
Материјал: 190T полиестер
Димензии: 200x150x120cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шатор за кампување 200x150x120cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…