Шест игри за забава

290.00 ден

Сет од 6 друштвени игри (не лути се, скијање, животниско царство, лов на богатство, дама, авто трка) со кои децата ќе поминуваат часови незаборавна забава со членовите на семејството, истовремено развивајќи ги логичките и интелектуалните вештини.

Compare

Опис

Сет од 6 друштвени игри (не лути се, скијање, животниско царство, лов на богатство, дама, авто трка) со кои децата ќе поминуваат часови незаборавна забава со членовите на семејството, истовремено развивајќи ги логичките и интелектуалните вештини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шест игри за забава”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…