Купи!

Шиатцу ротирачки масажер со затоплување

1,490.00 ден

Добијте специјален третман во пределот на вратот, рамената, половината и целото тело со новиот подобрен модел на шиатцу ротирачкиот масажер со затоплување. Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба.

Нема на залиха

Compare

Опис

Добијте специјален третман во пределот на вратот, рамената, половината и целото тело со новиот подобрен модел на шиатцу ротирачкиот масажер со затоплување. Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба.
Овој масажер совршно се вклопува на вашите раменици за интензивна и ефикасна масажа.
Удобен и компактен дизајн кој може да го употребувате во канцеларија, во вашиот дом по напорен работен ден, додека гледате ТВ или кога и да посакате.
Наменет е за употреба на било кој дел на телото. Дозволете овој масажер да ве одведе далеку од стресот и заморот од секојдневниот живот.
Масажерот со неговиот ергономски облик ефикасно се прилагодува на вашите раменици. Ги третира сите болни подрачја предизвикани од секојдневните активности. Масажата ги опушта мускулите и тетивите околу вратот и рамената со што го ослободува притисокот и вкочанетоста. Го зацврстува мускулите, ја зголемува нивната еластичност и ве прави помалку подлежни на повреди и болки.
Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти. Со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите.
Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата. Со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).
Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот и што е најбитно, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор.
Приклучете го греењето кога имате потреба за дополнително уживање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шиатцу ротирачки масажер со затоплување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…