Шише за пиење вода за вашиот миленик

250.00 ден

Шише за пиење вода за вашиот миленик. Кучето е најдобриот пријател на човекот, но само ако знаете и вие да бидете негов. Имањето куче како домашен миленик е прекрасно искуство.

Compare

Опис

Шише за пиење вода за вашиот миленик. Кучето е најдобриот пријател на човекот, но само ако знаете и вие да бидете негов. Имањето куче како домашен миленик е прекрасно искуство. Прошетките му се потребни на кучето како и физичка активност. Потребно му е да се истрча, да прошета, а секогаш со вас е потребно да го носите со вас шишето со вода. Кога вашето куче ќе стане жедно, само притиснете го шишето за да го наполните садот за да му дадете на вашиот кученце пијалок. Чашата се празни назад во шишето кога ќе се ослободи притисокот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шише за пиење вода за вашиот миленик”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…