Шолја со инфузер и капаче

290.00 ден

Модернa и квалитетнa шолја со инфузер и капаче со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Самата шолја има порцелански инфузер за подготовка на рефус чај без процедување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модернa и квалитетнa шолја со инфузер и капаче со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Самата шолја има порцелански инфузер за подготовка на рефус чај без процедување. Сетот се состои од една стаклена шолја со порцелански инфузер и капаче.

Совршена идеа за креативен подарок.

Димензии: 10x11cm 350ml

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шолја со инфузер и капаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…