Шолја што сама меша

290.00 ден

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со шољата што сама меша.
Вие само ставете млеко во шољатљ, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето.
Compare

Опис

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со шољата што сама меша.
Вие само ставете млеко во шољатљ, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето. Шољата што сама меша ќе го измеша кафето без лажичка. Шољата има и капак за полесен транспорт така што вашиот пијалок ќе биде постојано со вас. Заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шољата. Само ставете детергент и вода, притиснете на копчето и исплакнете.
 
Користи две ААА батерии
Димензии: 9×11.5cm
Капацитет: 350ml
Расположливи бои: црна, сина, црвена, зелена и жолта
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шолја што сама меша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…