Шоља прстен

450.00 ден

Сакате да се шегувате? Мислите ли дека вашата подобра половина е личност со добра смисла на хумор? Тогаш треба да го пробате ова.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сакате да се шегувате? Мислите ли дека вашата подобра половина е личност со добра смисла на хумор? Тогаш треба да го пробате ова. Време е да тестирате дали има смисла за хумор, и дали ќе се венчате со забавна личност. Но, бидете внимателни, презентирајќи го ова на вашата девојка додека клекнувате може да резултира негативно веднаш штом ќе сфати што е. Подарок за само за исклучително уверени мажи. За подобар резултат ставете вистински прстен во шољата. Она што можеме да бидеме сигурни е дека резултатите во најдобар случај ќе бидат непредвидливи!
 
Димензии на кутија: 12x12x9cm
Димензии на шољa: 9.5x7cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шоља прстен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…