Шоља со механизам за мешање

390.00 ден

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со оваа шоља со механизам за мешање.Вие само ставете млеко во шољата, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето.

Compare

Опис

Можете да се збогувате со процесот на мешање на вашиот пијалок со лажичка со оваа шоља со механизам за мешање.
Вие само ставете млеко во шољата, додадете шеќер и кафе, и притиснете на копчето. Шољата со механизам за мешање ќе го измеша кафето без лажичка. Шољата има и капак за полесен транспорт така што вашиот пијалок ќе биде постојано со вас. Заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шољата. Само ставете детергент и вода, притиснете на копчето и исплакнете.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шоља со механизам за мешање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…