Купи!

Штитник за клима

690.00 ден

Револуционерен приспособлив практичен дизајн, изработен од високо квалитетна АБС пластика, универзален е и може да се постави на било кој клима уред без разлика на марката и типот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Револуционерен приспособлив практичен дизајн, изработен од високо квалитетна АБС пластика, универзален е и може да се постави на било кој клима уред без разлика на марката и типот.
Претставува пречка што те заштитува и го насочува правецот на дувањето на воздухот нагоре.
Штитникот има прилагодливи димензии во зависност од потребата. Должината се регулира со леснотија благодарение на двете копчиња.
Овој универзален штитник кој може да се монтира на кој било клима уред, го насочува студениот воздух подалеку од тебе и обезбедува природен проток на воздух кој не може да биде штетен за тебе и твоето семејство. Претставува пречка што те заштитува и го насочува правецот на дувањето на воздухот нагоре.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штитник за клима”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.