Ѕвездена желка – проектор

690.00 ден

Од ѕвездената желка нежно продира светлина по сите ѕидови на собата во форма на ѕвезди, со што се создава смирувачки ефект.

Нема на залиха

Compare

Опис

Од ѕвездената желка нежно продира светлина по сите ѕидови на собата во форма на ѕвезди, со што се создава смирувачки ефект. Осветлувањето на ѕвезденото небо, исто така, им помага на децата полесно да се релаксираат и заспијат.

За мирен сон и пријатна атмосфера во спалната соба!

Понудата вклучува:
-ЛЕД проектор “Ѕвездена желка”
-Материјал: плиш, оклоп – пластика
-ЛЕД светлата одразуваат ѕвездено небо во портокалова, сина и зелена или комбинација од сите три бои
-Потребни 3 ААА батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвездена желка – проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…