Купи!

1+1 Гратис Ѕвезден проектор

390.00 ден

Ѕвезден проектор, идеален за креирање романтична атмосфера, релаксирана атмосфера или диско забава за вашите најмили. Направете си ваше звездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате. Совршен декор за секој простор.

Compare

Опис

Ѕвезден проектор, идеален за креирање романтична атмосфера, релаксирана атмосфера или диско забава за вашите најмили. Направете си ваше звездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате. Совршен декор за секој простор.
Постои можмост да свети во 1 боја, или во повеќе бои зависи кој режим на работа ќе го одберете.
Напојување 3 x AA батерии (не се вклучени во сетот) и USB кабел
 
Димензии: 11 * 11 * 12см
Тежина: 200г
Материјал: ABS

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “1+1 Гратис Ѕвезден проектор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…