Купи!

Ѕидна закачалка за облека

850.00 ден

Ѕидна закачалка за облека со креативен дизајн и модерна изработка естетски и функционално ќе ги подобрите вашата спална соба, влез или било кој друг простор во вашиот дом.

Compare

Опис

Ѕидна закачалка за облека со креативен дизајн и модерна изработка естетски и функционално ќе ги подобрите вашата спална соба, влез или било кој друг простор во вашиот дом.
Висок капацитет за закачување: вкупно 6 куки. Овој производ не само што го подобрува вашиот дом, туку и обезбедува практична и стилска опција за организација на вашата облека, аксесоари и предмети.
Заборавете на нередот и уживајте во организиран и модерен простор со оваа прекрасна закачалка. Вашата облека и аксесоари секогаш ќе ви се прегледно организирани и на дофат.
Димензии 57.5 x 23.5 x 3cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕидна закачалка за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…