Купи!

Ѕидна метална полица-закачалка

1,190.00 ден

Ѕидната метална полица закачалка е погодна како избор за украсување просторија или за создавање дополнителен простор за складирање.

Compare

Опис

Ѕидната метална полица закачалка е погодна како избор за украсување просторија или за создавање дополнителен простор за складирање.

Оваа полица има уникатна форма па ќе внесе поинаков изглед во просторијата. Можете да ја користите како: за рамки со фотографии, растенија на тераса, мали книги, украсни предмети, зачини во кујната.

Овие полици се вистинскиот подарок за вашите пријатели или семејството и се совршени како подарок за нова куќа. Лесни за монтирање, ако сакате да го закачите на ѕид, ќе треба да направите дупка (во ѕидот) и да ставите неколку завртки. Полиците вклучуваат апликација на задната страна за да ги држат.

Должина: 30 см.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕидна метална полица-закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…