Јас сум Луна торба со тркалца

1,350.00 ден

Јас сум Луна убава и шарена торба со тркалца, која ќе го израдува вашето девојче. Оваа училишна торба има тркалца, кои ќе го олеснат товарот од училишните материјали.
Compare

Опис

Јас сум Луна убава и шарена торба со тркалца, која ќе го израдува вашето девојче. Оваа училишна торба има тркалца, кои ќе го олеснат товарот од училишните материјали.
Димензии: 32 x 42 x 13 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јас сум Луна торба со тркалца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…