Јајце со диносаурус

290.00 ден

Нека вашето дете ужива во возбудата додека го отвара јајцето и го составува диносаурусот кој што се наоѓа во него. Оставете го вашето дете да се заљуби во овие диносауруси на прв поглед.

Compare

Опис

Нека вашето дете ужива во возбудата додека го отвара јајцето и го составува диносаурусот кој што се наоѓа во него. Оставете го вашето дете да се заљуби во овие диносауруси на прв поглед.
Одлични за развивање на координацијата на детето, имагинацијата, мозокот и рацете. Јајцата не се само пакување, туку можат да се користат и како платформа за прикажување.
Доаѓаат во сет со штрафцигерче за полесно склопување и расклопување на диносаурусите. Содржината во секое јајце е изненадување
Димензии на јајце: 16х11cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јајце со диносаурус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…