Јога ластик за вежбање

250.00 ден

Јога ластик за вежбање со отпор која можете да ја поставите во вашата соба и да комбинирате вежби за секоја група на мускули.

Compare

Опис

Јога ластик за вежбање со отпор која можете да ја поставите во вашата соба и да комбинирате вежби за секоја група на мускули.Сет кој ќе ви замени многу справи и со кој ќе можете да вежбате безбедно во вашиот дом со сите членови на семејството!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јога ластик за вежбање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…