Ќебенце дуксер

1,390.00 ден

Ќебенцето дуксер обезбедува пријатност на дуксер со топлината на ќебето. Изработено од топла ткаенина обликувана во идеален дизајн за крајна удобност при затоплување.

Нема на залиха

Compare

Опис

Ќебенцето дуксер обезбедува пријатност на дуксер со топлината на ќебето. Изработено од топла ткаенина обликувана во идеален дизајн за крајна удобност при затоплување. Капата и големиот преден џеб ја управат удобноста уште поголема. Може да се користи од двете страни по ваш избор.
Се пере во машина за алишта.
Една големина.
Достапно во бордо боја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќебенце дуксер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…