Купи!

Ќебенце сирена

450.00 ден

Повеќе од само ќебе – енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!

Нема на залиха

Compare

Опис

Повеќе од само ќебе – енергичните бои и прекрасно дизајнираната опашка ќе овозможи на вас и на вашето дете да се чувствувате како вистинска сирена секој ден!
 
Карактеристики:
 
Мек и топол материјал.
Уникатен дизајн кој ќе му овозможи на вас и на вашето малечко да влезе внатре (како вреќа за спиење) и да ги става нозете до опашката.
Совршен подарок кој ќе изнуди насмевка на лицата на вашите најмили.
Се перат во машина за алишта
 
Димензии: 130x50cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќебенце сирена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…