Ќебенце со очи со светло

950.00 ден

Ќебенце со очи со светло со прекрасен дизајн, коe свети во темнината и прави вашето дете да се чуствува безбедно. Овие ќебиња се толку неверојатно меки што вашите деца ќе сакаат да ги гушкаат цел ден и да спијат со нив секоја вечер.

Compare

Опис

Ќебенце со очи со светло со прекрасен дизајн, коe свети во темнината и прави вашето дете да се чуствува безбедно. Овие ќебиња се толку неверојатно меки што вашите деца ќе сакаат да ги гушкаат цел ден и да спијат со нив секоја вечер.
Совршенo за кампување, патувања со автомобил, спиење, играње или дури и додека читате книга. Можете да го преклопите и да го користите како перница. Достапно во дизајн на еднорог и диносаурус.
Совршен подарок за секоја пригода. Ова ќебе носи забава каде и да го понесете бидејќи сè е подобро кога свети.
 
Работи на 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 124.5 x 89cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ќебенце со очи со светло”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…