Џусер за цитруси

950.00 ден

Џусер за цитруси кој може да се користи за цедење свеж сок од цитрусни овошја. Свеж и здрав напиток за само неколку секунди.

Compare

Опис

Џусер за цитруси кој може да се користи за цедење свеж сок од цитрусни овошја. Свеж и здрав напиток за само неколку секунди. Изработен од нетоксични, здрави материјали.
Лесен за употреба и за миење. Не се препорачува миење во машина за садови.
Користи USB порта за полнење што го прави лесен за напојување. Можете да го наполните на лап топ, во USB портата ви вашиот автомобил, мобилен телефон и слични уреди.
 
Спецификација:
Димензии: 35.79 x 24.61 x 11.91 cm
Тежина: околу 821g
Моќност: 150 watts
Во пакувањето е вклучен и USB кабел за напојување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Џусер за цитруси”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…