18 во 1 повеќенаменска алатка

690.00 ден

Имајте ги сите потребни алати секогаш при рака со 18 во 1 повеќенаменска алатка. Компактен, удобен, компактен, мултифункционален алат.

Compare

Опис

Имајте ги сите потребни алати секогаш при рака со 18 во 1 повеќенаменска алатка. Компактен, удобен, компактен, мултифункционален алат.
Носете го на вашиот појас додека работите, користете го во домот, на кампување или за брзи поправки околу куќата. Без оглед што работите во секој момент при рака ќе имате отворач на шишиња, чекан, длето, назабени сечила, 2 типа клешти, штрафцигер, нож и многу повеќе.
 
Димензија: 15.24х10.16х15.24см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “18 во 1 повеќенаменска алатка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…