2 во 1 Детски сет за убавина

990.00 ден

2 во 1 Детски сет за убавина, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.

Нема на залиха

Compare

Опис

2 во 1 Детски сет за убавина, местото каде вашите најмили ќе ги остварат сите нивни фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето за зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Овој детски сет за убавина магично се собира! Уникатен салон за убавина кој се претвара во ранче, ги чува сите додатоци и лесно се складира.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:34х27х41.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Детски сет за убавина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…