2 во 1 Држач за таблет и телефон во кујна

590.00 ден

2 во 1 Држач за таблет и телефон во кујна. Универзален држач компатибилен со сите таблети, мобилни телефони, читачи на е-книги, камери.

Нема на залиха

Compare

Опис

2 во 1 Држач за таблет и телефон во кујна. Универзален држач компатибилен со сите таблети, мобилни телефони, читачи на е-книги, камери. Може да се постави на работна површина. Држачот е 360° ротирачки за таблет/мобилен. Има режим за монтирање на ѕид, како и повеќе нивоа за прилагодување за гледање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Држач за таблет и телефон во кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…