Купи!

2 во 1 Електрична четка за коса

690.00 ден

Со еден чекор – сушење, исправање и обликување! 2 во 1 електрична четка за коса е функционална четка за коса која лесно и брзо ја суши и исправува косата без да ја оштети.

Compare

Опис

2 во 1 Електрична четка за коса. Со еден чекор – сушење, исправање и обликување! 2 во 1 електрична четка за коса е функционална четка за коса која лесно и брзо ја суши и исправува косата без да ја оштети. Ќе уживате во мека, сјајна и мазна фризура долго време. Благодарение на својата извонредна моќност од 1000 W без напор ќе ја исушите и стилизирате вашата коса.

Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана да и даде одличен волумен на косата исто така и преграсен сјај во само еден чекор.
Уникатниот овален дизајн на четката ја мазни косата додека заоблените рабови брзо создаваат волумен од коренот се до краевите во само едно поминување низ влакната.
2 во 1 електрична четка за коса има керамички слој што ја штити косата и пренесува сјај. Четката е опремена и со технологија на турмалин, која произведува голем број на негативни јони кои ја неутрализираат статичката електрична енергија во вашата коса, оставајќи ја мазна и мека.

Спецификација:
-Големина: 38.4 x 10.9 x 0.9 cm
-Напон: 110 / 240V 50 ~ 60Hz
-Моќност: 1000 W
-Три нивоа на температурата: 60 -120 степени
-Функција: сушење + исправање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Електрична четка за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…