2 во 1 Паметен Bluetooth звучник и безжичен полнач

1,250.00 ден

2 во 1 Паметен Bluetooth звучник и безжичен полнач. Интелигентниот колоритен светлосен Bluetooth звучник со безжичен полнач нуди повеќекратни предности кои го збогатуваат твојот секојдневен живот, од уживање во музика до практично безжично полнење!

Compare

Опис

2 во 1 Паметен Bluetooth звучник и безжичен полнач. Интелигентниот колоритен светлосен Bluetooth звучник со безжичен полнач нуди повеќекратни предности кои го збогатуваат твојот секојдневен живот, од уживање во музика до практично безжично полнење!

Предности при користење на нашиот производ
Музика и амбиентално осветлување во еден уред – Овој интелигентен Bluetooth звучник не само што обезбедува извонреден звук, туку обезбедува и разнобојно амбиентално осветлување. Направи атмосфера што одговара на твоето расположение или музика, правејќи го секој момент забавен.
Безжично полнење за мобилни уреди – Со вграден безжичен полнач, овој уред ти овозможува едноставно да го поставиш твојот паметен телефон на него и да ја наполниш батеријата без никакви проблеми.
Пренослива големина – Интелигентниот Bluetooth звучник е компактен и пренослив, што значи дека можеш да го користиш дома, во канцеларија или на отворено. Уживај во омилената музика и осветлување каде и да си.
Елегантен и модерен дизајн – Со елегантен и модерен дизајн, овој уред е естетски привлечен додаток на секој простор. Без разлика дали го користиш како декоративен елемент или како функционален уред, ќе ти пружи визуелно и аудитивно задоволство.
Технички каратеристики:
-Влезен напон: 12V/2;
-Безжичен излез: 5V-7,5V-10V-15V;
-Излез LDE: 10V;
-Звучна моќност: 3V;
-Материјал: ABS + PC;
-Растојание на пренос: 2-6 mm;
-Ефикасност на полнење: 75%;
-Работна фреквенција: 100-205KHZ;
-Големина: прибл. 225 x 82 x 230 mm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Паметен Bluetooth звучник и безжичен полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…