Купи!

2 во 1 Стаклен бокал за вода со чајник инфузер

1,550.00 ден

2 во 1 Стаклен бокал за вода со чајник инфузер. Ако сте обожавател на свеж чај, но не сакате да го процедувате пред пиење, потребен ви е овој бокал за вода со чајник со вграден инфузер.

Нема на залиха

Compare

Опис

2 во 1 Стаклен бокал за вода со чајник инфузер. Ако сте обожавател на свеж чај, но не сакате да го процедувате пред пиење, потребен ви е овој бокал за вода со чајник со вграден инфузер. Едноставно ставете ливчиња од чајот кој сакате да го приготвите во внатрешноста на инфузерот потопете со топла вода и уживајте во совршена шолја чај. Стаклен бокал за подгревање на вода и од нерѓосувачки челик со автоматско исклучување за заштита. Овој бокал е со ротациона основа за 360 степени за безжично лесно полнење на бокалот и користење.
Карактеристики
-2L вода
-Voltage 220-240

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Стаклен бокал за вода со чајник инфузер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…