20 метри LED лента со 200 сијалички

790.00 ден

20 Метри LED лента со 200 сијалички. Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна декорација. Без нив некако не би го добиле целосниот сјај.

Compare

Опис

20 Метри LED лента со 200 сијалички. Сијаличките се многу важен дел на секоја новогодишна декорација. Без нив некако не би го добиле целосниот сјај.
Безбедени за употреба и енергетски ефикасни. Остануваат ладни и по 14 часа употреба. Безбедни за вашите деца и домашни миленици. Не треба да се грижите за да не се изгорат при допир.
Флексибилни се и можете да ги направите во која било форма што ја посакувате.
Доколку една сијаличка престане да работи не влијае на останатите кои ќе продолжат нормално да работат.
Практични и ја чуваат животната средина.
Водоотпорни IP67, без грижи на влага, временски оштетувања или краток спој.
Бидеќи се LED трошат многу малку електрична енергија што ги прави енергетско ефикасни. Долготрајни до 55000 работни часа.
Покрај за новогодишна елка можете да ги користите за: свадби, декорирање на градини, венци, дрвја, грмушки, живи огради, огради, столбови, прослави, ресторани, барови, или секаде каде што е потребна светла декоративна светлина.

Работат на струја.
Достапни во топла и ладна бела боја.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “20 метри LED лента со 200 сијалички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…