Купи!

3Д Дупли Постелнини

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,500.00 ден.

3Д Дупли постелнини со супер меко и пријатно платно. Прекрасни дезени, совршени за секоја спална. Ние го посакуваме само најдоброто за вас.

Compare

Опис

3Д Дупли постелнини со супер меко и пријатно платно. Прекрасни дезени, совршени за секоја спална. Ние го посакуваме само најдоброто за вас. Подарете со љубов, удобност и квалитет!
Димензии:
– Јорганска навлака:200х220
– Креветски чаршаф: 200х240
– Навлака за перница: 50х70 (2 парче)
ВЕ МОЛАМ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА ПОСТЕЛНИНА САКАТЕ ДА ЈА НАРАЧАТЕ!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3Д Дупли Постелнини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…