3 во 1 Детска инженерска работилница со 38 парчиња

1,690.00 ден

Оваа уникатна инженерска работилница се претвара во куферче со тркалца која ги чува сите додатоци и лесно се складира.

Compare

Опис

Оваа детска инженерска работилница магично се собира! Оваа уникатна инженерска работилница се претвара во куферче со тркалца која ги чува сите додатоци и лесно се складира. Се преклопи и се претвора во куфер со рачка со тркала на дното.
Децата ќе ги подготват сите нивни фантазии во оваа магична инженерска работилница. Овој сет за играње нуди инженерска работилница со музика и светлина. Таа е погодна како детски едукативни играчки за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини. Ова е целосно опремена инженерска работилница, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Содржи 38 парчиња.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
Препорачана возраст +3год.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 Детска инженерска работилница со 38 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…