3 во 1 кабел за брзо полнење

250.00 ден

3 во 1 кабел за брзо полнење за широка употреба. Полнете брзо и до три уреди во исто време.

Нема на залиха

Compare

Опис

3 во 1 кабел за брзо полнење за широка употреба. Полнете брзо и до три уреди во исто време. Кабелот е прекриен со ткаен материјал што дополнително ја зголемува неговата јачина и го прави поотпорен на оштетување.
Полнете ги вашите уреди побрзо, побезбедно и постабилно.
Кабелот има 3 приклучоци за полнење Android, Type C и IOS.
Должина на кабел: 1.2m
Излез: 2.1A

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 кабел за брзо полнење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…