Купи!

3 во 1 мултифункционален сад

490.00 ден

3 во 1 мултифункционален сад, идеален за секоја кујна. Иновативен сад кој се собира како даска за сецкање и не зафаќа многу простор.

Compare

Опис

3 во 1 мултифункционален сад, идеален за секоја кујна. Иновативен сад кој се собира како даска за сецкање и не зафаќа многу простор. Се додека немаме потреба од длабок сад за складирање или миење зеленчук или овошје. За само неколку секунди со едноставно повлекување на рачките нагоре добивате длабок сад. Но тоа не е се, на дното на садот има дел за испуштање и цедење на водата кој се активира со едноставно притискање.
 
3 во 1 мултифункционален сад може да се користи како даска за сецкање, длабок сад за складирање и одмивање и сад за процедување.
Одличен за пикник или патување.
 
Димензии собран: 30x40x3cm
Димензии отворен: 13.5x25x19.6cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 во 1 мултифункционален сад”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…